דוגמאות לחוזה זכ...

דוגמאות לחוזה זכיינות

דוגמאות לחוזה זכיינות

בין אם אתם עומדים בפני פתיחת עסק בזכיינות ובין אם רק מתעניינים, סביר להניח שתהיו מעוניינים לראות  דוגמאות לחוזה זכיינות. היות ותחום הזכיינות נמצא בשנים האחרונות בפריחה ומעורבים בו, בנוסף לזכיינים ולחברות המזכות, גם לא מעט עורכי דין ויועצים משפטיים, תוכלו למצוא ברחבי הרשת, לא מעט דוגמאות לחוזה זכיינות סטנדרטי. חוזה העוסק בנושאים מהותיים כגון: הקניית הזיכיון, דמי הזיכיון, התמלוגים, התחייבויות הזכיין, התחייבויות החברה המזכה ועוד. דוגמאות הללו יסייעו לכם לקבל תמונה כללית על אופיו של חוזה זכיינות, אולם כמו שכל מי שחתם אי פעם על חוזה יודע: החיסרון העיקרי של חוזים סטנדרטיים הוא שהם אינם מתאימים לכל מצב.

דוגמאות לחוזה זכיינות – אל תנסו אותן בעסק

רמת הפירוט של אותן דוגמאות לחוזה זכיינות שתוכלו לאתר או לקבל מחברים, עשויה להיות גבוהה, אבל זה לא מספיק. הדוגמאות אמנם מנוסחות בשפה משפטית קולחת, כוללות מספר סעיפים רבי משמעות ונראות כמו חוזים לכל דבר ועניין. מצד שני יש לקחת בחשבון כי הן כוללות התייחסות רחבה מאוד ולא יכולות לענות לצרכים הייחודיים שלכם. אחרי הכול מדובר בדוגמאות לחוזה זכיינות ולא בחוזים אמיתיים. על מנת שתוכלו לחתום על חוזה כדאי ומשתלם אתם חייבים להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בתחום, מכיר את היכולות והאפשרויות הייחודיות שלכם, ומסוגל לתפור עבורכם חוזה זכיינות המתאים בדיוק למידות ולצרכים שלעם.

עו"ד אודי דנהירש:  מומחה לענייני זכיינות

עו"ד אודי דנהירש הוא מומחה לזכיינות העוסק בתחום למעלה מחמש עשרה שנים. הניסיון העשיר שצברו עו"ד דנהירש ואנשי המשרד שלו וההיכרות העמוקה שלהם עם תחום הזכיינות, מאפשרים להם לסייע לכם גם בבחינה מעמיקה של התוכנית העסקית וגם בניסוח חוזה זכיינות שיאפשר לכם להקים את העסק שלכם, להגיע  להצלחה שאתם חולמים עליה ולהתמיד בה לאורך זמן.

שתף מאמר

השב

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן