זכיינות לנדוור

זכיינות לנדוור

רשת בתי הקפה לנדוור פרוסה באזורים שונים בישראל וכוללת מספר רב של סניפים. ברשותה סניפים אשר מנוהלים ישירות על ידה וסניפים אחרים המנוהלים על ידי זכיינים. זכיינות לנדוור מבטיחה קשר עם חברה מצליחה ותומכת אשר שמה לנגד עיניה את הצלחת כל סניף וסניף. כל זכיין מקבל מעטפת תמיכה ורשת ביטחון מעולות. הדבר מגיע בזכות המוניטין שיש לבתי הקפה ולמוצרים הנמכרים בהם. כל סניף חדש של לנדוור ימשוך אליו לקוחות מושבעים והדבר יתרום לשגשוגו כבר מהחודשים הראשונים לפעילותו.

בנוסף למוניטין יקבל הזכיין ליווי, הדרכה, ייעוץ, פרסום ותמיכה בתקופת הזכיינות ולאורך כל תקופת שיתוף הפעולה. תמורת כל אלו ישלם הזכיין סכום חד פעמי לחברה עבור קבלת הזיכיון, וכן, תשלום שוטף הנקבע על פי המחזור הכספי החודשי ועל פי פרמטרים אחרים. בעלי זיכיונות רבים נהנים מהקשר ומרוויחים לאורך כל תקופת פעילותם. הרשת עצמה מרוויחה, וכך, נותר מצב אידיאלי של WIN WIN שבו כולם יוצאים נשכרים. ניתן לקבל זכיינות של סניף קיים, או לקבל סניף חדש שאך עתה אמור להתחיל לפעול. בכל מקרה, יש צורך לבצע את הבדיקות ההכרחיות. כאשר מעוניים לערוך הסכם מסחרי, מומלץ לגשת לתהליך ביחד עם עורך דין לעסקים.

פתיחת סניף כמוה כפתיחת עסק ויש להכין תכנית עסקית מתאימה שתספק נתונים על עלויות הקמה, על ציוד נדרש, על צפי הכנסות ורווחים וכיוצא בזה. רכישת סניף קיים מחייבת בדיקת נאותות על מצבו הפיננסי והכללי. בשני המקרים, יש צורך בשכירת שירותי רואה חשבון מנוסה בתחום אשר יפיק את הדו"חות הנדרשים ויסביר נקודות חשובות בהם. בנוסף, מומלץ להיעזר בעורך דין הבקיא בנושאי זכיינות. הוא יוכל לייעץ, להדגיש נקודות רגישות ואף, להיות שותף להכנת ההסכם. הוא יכול לבקש הקלות והנחות שיסייעו בשלבים הראשונים של העסק וגם לאחר מכן.

שתף מאמר

השב

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן