זכיינות EMS

זכיינות EMS

רשת מכוני הכושר EMS ידועה בשיטות האימון הגופני המתקדמות שלה. התורה שלה מבוססת על טכנולוגיה שנוצרה על ידי נאסא, סוכנות החלל האמריקאית, עבור אסטרונאוטים בחלל. היא פיתחה חליפות מיוחדות המעבירות גירויים חשמליים ממוקדים ואלו תורמים להגברת הכושר הגופני. רשת מכוני הכושר EMS מבססת את שיטות האימון על חליפות אלו והתוצאה היא אפקט אימון מעולה לאורך 20 דקות בלבד. ההצלחה הרבה אפשרה לרשת להתרחב במהירות ויש בבעלותה סניפים רבים ברחבי הארץ. בעלי הרשת מחפשים גם זכיינים בעלי זיקה לספורט הרוצים לחלוק עימה את ההצלחה. יש מגוון סוגי זכיינות רחב, כל אדם צריך להחליט מהו התחום שהוא מתחבר אליו הכי הרבה.

קבלת זכיינות EMS מאפשרת לאנשי עסקים מהתחום להיכנס לחברה ממותגת אשר שמה הולך לפניה. החברה מסייעת לכל זכיין במציאת מקום, נותנת לו תמיכה לוגיסטית, מפרסמת עבורו, מדריכה אותו, ומלווה כל העת. בתמורה משלם הזכיין סכום ראשוני עבור קבלת הזכיינות. הסכום הנ"ל אינו מוחזר ומהווה תשלום על מוניטין ועל יתר ההטבות המוענקות לו. בנוסף, יש צורך לשלם סכום חודשי לרשת שנגזר ממחזורים כספיים ומפרמטרים אחרים. המספרים מוכיחים כי כל זכיין של הרשת מרוויח כסף לאחר שלבי ההתבססות הראשונים, וזאת, בתנאי שהוא מנהל את מכון הכושר היטב.

ניתן לקבל זכיינות קיימת של בעלים שמעוניין לפרוש מסיבותיו הוא או לקבל מכון כושר חדש. בשני המקרים יש צורך בהכנות מתאימות. מכון חדש הוא עסק חדש לכל דבר ועניין ויש עליו הוצאות הקמה והוצאות שוטפות. כל אלו נוספים לתשלומים הניתנים לרשת. יש צורך להכין תכנית עסקית שתספק מידע חשוב על ההוצאות, תזרים המזומנים הצפוי, על הרווחים שיהיו ועוד. כניסה לעסק קיים מחייבת בדיקת נאותות שכוללת מידע מקיף על ההכנסות, ההוצאות, הרווחים ועוד. מומלץ להיעזר בעורך דין בעת הכנת ההסכם, וברואה חשבון לצורך בירורים כספיים וכלכליים בנוגע לזכיינות.

שתף מאמר

השב

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן