זכיינות מומלצת

זכיינות מומלצת

כיום עוד ועוד בעלי עסקים מחפשים אפיקי השקעה ופתיחת עסקים משגשגים למקסום רווחים. אחד העסקים הידוע מכל הינו פתיחת עסק על בסיס זכיינות. לא מעט פעמים עולה השאלה מה היא זכיינות מומלצת? והיכן הכי כדאי להשקיע את כספינו מבלי לייצר סיכונים גבוהים לחוסר הצלחה ואובדן ההשקעה.

 

זכיינות מומלצת תהיה מענה חיובי על מספר שאלות מפתח: האם היחסים של זכיינים קיימים עם הרשת המזכה טובים ושוטפים ללא בעיות מיוחדות? האם הנתונים מצביעים כי הזכיינים הקיימים ברשת המזכה מרוויחים באופן ראוי ומתמיד? האם המודל העסקי של הרשת הוא לשביעות רצונך? האם החופש הניהולי הקיים מאת הרשת המזכה מעניק לך יצירתיות בפיתוח העסק? שאל את עצמך ועשה בדיקה מקיפה לגבי שאלות אלו כבר בתחילת הדרך.

 

מענה על שאלות אלו לרוב יגדיר לך האם הזכיינות אליה אתה נכנס מומלצת לך אם לאו. יזמים מסוימים מעדיפים חופש יצירה ויוזמה בבית העסק שלהם ולכן לאלו הפרמטר של מידת הקשיחות של מדיניות החברה הינו חשוב ביותר, אחרים מחפשים שותפים הוגנים לעשייה וסיפורי עבר על רשתות שמהרו לתבוע זכיינים או לנסות ל"להפתר" מהם יעוררו אצלך חשש להיכנס לשותפות עמם ללא כל קשר לגודל המותג והמוניטין של החברה.

 

בסופו של יום הפרמטר החשוב ביותר הוא כמות ההשקעה מול הרווח הצפוי, זכיינות מומלצת תמיד תהיה כזו בה אתה משקיע פחות ולומד מנתוני זכיינים אחרים כי הם מרוויחים באופן יציב. המטרה המרכזית של היזם הינה לכסות את ההשקעה במינימום זמן ולצאת לדרך בה ניתן להתפרנס ולהרוויח בכל חודש בחודשו. לכן זכיינות שמבטיחה רבות ללא גיבוי מסמכים או זכיינות שתצריך ממך השקעת ענק כבר בתחילת הדרך, לא בהכרח שהיא זכיינות מומלצת, בטח לא ליזמים בתחילת דרכם שהמשאבים הכלכליים שלהם מוגבלים.

לפגישת ייעוץ ראשונית ומעבר על הסכם זיכיון חינם מלאו פרטים ונחזור בהקדםדילוג לתוכן