למה זכיינות?

למה זכיינות?

אנשי עסקים רבים בישראל מחפשים אפיקי השקעה בטוחה שתניב להם רווחים מקסימליים, לא אחת עולה השאלה למה זכיינות? אין ספק כי בשיטת הזכיינות ישנו קסם רב. הפוטנציאל בחבירה לחברה קיימת עם מוניטין והצלחה מוכחת הוא גדול ובטוח. אז למה זכיינות? לכולנו יש חלום בו אנו רואים את עצמנו מקימים עסק עצמאי ללא בוס שיגיד לנו מה לעשות. לצד היציאה לחופשי ישנו הסיכון שמא ההוצאה הכספית תיכשל ובכך איבדנו לא מעט מכספינו. מכאן למעשה התפתחה שיטת הזכיינות בשנים האחרונות, מחד היזם משקיע כסף ולא מעט ומאידך הוא הולך על בטוח – מותג ומוצר מוכר ומצליח.

 

שיטת הזכיינות באופן כללי יצרה הוכחות חוזרות ונשנות כי היא שיטה מוצלחת ומעניקה יתרונות ורווחים לשני הצדדים בה. יחד עם זאת חשוב להבין כי השיטה לא מתאימה לכל אחד ויש לבחון היטב האם השיטה מתאימה ליזם המסוים, בחינה זו תיעשה על ידי בחינה מעמיקה של כלים אותם נביא בפנייך.

 

הקמת עסק בימים בהם אנשים הופכים להיות מחושבים יותר ויותר על ההוצאות שלהם היא משימה מורכבת הדורשת עבודת הכנה מדויקת ובחינה מדוקדקת. מחפשים טיפים לזכיינות? אין ספק כי בחירה השיטה מורידה הרבה כאב ראש ומקטינה את הסיכוי להיכשל ולאבד את המשאבים הכלכליים והפיזיים שהושקעו בעת פתיחתו של העסק. העסק יתופעל בכפוף לנוהלי החברה המזכה שהוכיחו את עצמם כטובים. המערכות השונות לתפעול העסק הראו יעילות ולכן אתה משתמש במערכות שפותחו לאחר חבלי לידה ולמידה לאורך השנים. אתה מקבל לשימושך מוניטין רב שנים וכלים עסקיים מוצלחים.

 

חשוב לציין כי בתמורה למוניטין של החברה המזכה, אזור התפעול ולכלים העסקיים והתפעוליים שתקבל מהחברה המזכה, נדרשת השקעה ראשונית הנקראת דמי זיכיון. עלות זו בדרך כלל היא רבה והכל בהתאם לחברה עמה נקשרת עסקית.

לפגישת ייעוץ ראשונית ומעבר על הסכם זיכיון חינם מלאו פרטים ונחזור בהקדםדילוג לתוכן