היתרונות בעו"...

היתרונות בעו"ד זכיינות

עורך דין ייעודי לתחום הזכיינות

אם קיבלתם החלטה לפתוח עסק עצמאי, טבעי שתחששו מעזיבת העבודה הבטוחה ומהתחלתו של פרק חדש בחייכם. שלב ביניים שיוכל לסייע בהתחלה בטוחה יחסית הוא זכיינות, כלומר – להיכנס לרשת מסוימת בתור זכיין. במהלך כזה, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לפנות אל עו"ד זכיינות המתמחה בתחום.

עורך דין זכיינות יעזור לכם להבין לאן אתם נכנסים, מהן זכויותיכם וחובותיכם ולמה עליכם לצפות. זהו צעד גדול שיכול להיות קריטי עבורכם, לכן חשוב מאוד שתכירו לעומק את תחום הזכיינות ואת התחום הספציפי במסגרתו פועל העסק.

תפקידיו של עורך דין זכיינות

עו"ד זכיינות חייב להיות בקיא בתחום המשפט המסחרי ובתחום הזכיינות בפרט. כל מכירה של זכיינות היא תהליך ארוך ומורכב הכולל חתימה על חוזה, אותו עליכם להבין עד הפרט האחרון. עורך דין המתמחה בתחום יוכל לסייע לכם להבין את השפה המשפטית והעסקית.

עורך הדין מלווה ומייעץ החל מהשלב הראשון של התכנון, דרך הבדיקות המשפטיות הנדרשות, ניהול המשא ומתן ועד השלב הסופי של החתימה. בנוסף, עליו לנסח את ההסכמים וגם הערות לחוזים, אם קיימים כאלה. עליו לבצע ניהול סכסוכים, אם מתעוררים, ולהעניק ייעוץ משפטי שוטף. ישנם מקרים בהם הייעוץ כולל ליווי בעמידה מול הרשויות, ביניהן משרד הבריאות, מערך כבאות והצלה, המשטרה, הרשות המקומית ועוד, על מנת להוציא את רישיון העסק.

כיצד לבחור עו"ד מתאים?

ישנם עורכי דין רבים לענייני זכיינות, אך לא כל אחד יתאים לכל עסק. מומלץ לחפש באינטרנט, לבחון לעומק את ההמלצות או לשאול אנשים אשר קיבלו בעבר ייעוץ. תרצו כי עורך הדין שלכם יהיה מקצועי ובעל ניסיון רב, המכיר את התחום היטב.

לפני שאתם שוכרים את שירותיו של עו"ד זכיינות, מומלץ לקרוא חומר מקצועי שפרסם ולקבוע פגישת היכרות – כך תוכלו להתרשם מניסיונו בתחום, מהידע שלו ומיחסי האנוש שלו.

לפגישת ייעוץ ראשונית ומעבר על הסכם זיכיון חינם מלאו פרטים ונחזור בהקדםדילוג לתוכן