עורך דין דיני עס...

עורך דין דיני עסקים

אם אתה או את בעלי עסקים, הרי שלא פעם שאלתם את עצמכם מה כוללים דיני העסקים והאם עורך דין דיני עסקים הוא שירות שאתם זקוקים לו. האינטראקציה העסקית היומיומית של העסקן הממוצע מצריכה ללא ספק את שירותיו המשפטיים של עורך דין דיני עסקים וותיק ומנוסה על מנת להתמודד עם חברות וספקים גדולים באופן שווה וללא רגשי נחיתות. הקמת עסק או חברה ללא עורך דין המבין ובקיא בדיני העסקים השונים הוא מהלך לא אחראי שיכול לחשוף את העסקן לנזקים כלכליים רבים בעתיד.

 

ראשית נבין מה כוללים דיני העסקים בעולם המסחרי החופשי. דיני העסקים כוללים: דיני אינטרנט, דיני בנקאות, דיני עסקים ויזמות עסקית, הופעות וייצוג בבתי משפט, דיני חברות, דיני חוזים, יזמות עסקית, כינוס נכסים, ליטיגציה, דין המסחרי, פירוק חברות, שוק ההון, דיני מחשבים ועוד. בכל אחד מהתחומים המוזכרים מעלה עולם שלם של דינים וחוקים אותם יש לקחת בחשבון בעת פעולה כזו או אחרת בתחום. משרד עורכי דין המתמחה והמנוסה לאורך שנים רבות בתחומים אלו ובדיני העסקים בכלל הוא בחירה מתחייבת על מנת לדאוג למזעור נזקים כלכליים הצפויים להגיע בנסיבות מסוימות בעתיד. נפרט בקצרה על דיני העסקים:

 

דיני חוזים: חוקים המסדירים את סעיפי החוזה בבחינת פרשנות אפשרית.

דיני בנקאות: חוקים המסדירים את ההתקשרויות השונות עם הבנקים בישראל.

יזמות עסקית: מכלול הכללים הבאים להסדיר הקמתו של עסק בישראל.

דיני חברות: חוקים רבים הבאים להסדיר בין היתר התקשרויות של חברות עם גורמים נוספים בדומה לשיטת הזכיינות.

דיני מסחר: חוקים הבאים להסדיר קניין רוחני, מסחר בין צדדים מסחריים מיזוג ורכישה ועוד. לדיני המסחר ישנם היבט בשנים האחרונות לעולם האינטרנט.

לפגישת ייעוץ ראשונית ומעבר על הסכם זיכיון חינם מלאו פרטים ונחזור בהקדםדילוג לתוכן