עורך דין עסקים

עורך דין עסקים

העולם העסקי רווי בעסקים, חברות ועסקאות בין צדדים כאלו ואחרים המתקיימות בכל יום בכל העולם. המחנה במשותף לכלל העסקאות הוא כי הם מלוות על ידי עורך דין עסקים השייך למשרד עורכי דין המתמחה בתחום העסקים. עורך דין עסקים מוצלח ומקצועי ידאג ללוות את היזם העסקי לכל אורך הדרך בין אם זה חתימת עסקה פשוטה או מסובכת ובים אם מדובר בהקמתו של עסק או הקמתה של חברה. הליווי יעניק ליזם העסקי הכוונה נכונה ומקצועית והגנה בפני נזקים כלכליים אפשריים או תביעות שאינן מחויבות במציאות.

 

משרד עורכי דין זכיינות מקצועי והמתמחה באופן ייחודי בדיני העסקים השונים ובליווי עשרות אם לא מאות עסקים בעברו ידע להעניק ליזם העסקי שירותים משפטיים מגוונים אשר יגנו עליו בכל הקשור לכספים, משאבי אנוש, הגנה על מידע ולבסוף יהווה עורך דין עסקים צינור התקשורת עם שותפים עסקיים, ספקים ולקוחות. משרד עורכי דין מקצועי שכזה יעניק בין היתר שירותים אלו:

 

יעוץ משפטי כללי – משרד כורכי הדין ילווה את היזם העסקי במתן ייעוץ משפטי בתחומים רבים כגון: חוזים, דיני צרכנות, דיני חברות, תחום הביטוח, מקרקעין ועוד.

 

ייצוג הלקוח בבית המשפט – משרד עורכי הדין ייצג את הלקוח בבתי המשפט בסוגיות מסחריות אזרחיות בכל הקשור למשא ומתן או מחלוקות עסקיות, לרבות תביעות, בוררות או גישור.

 

כתיבת חוזים ועריכתם – בתחום העסקים נדרשים להסכמים רבים בתחומים שונים, עורך דין עסקים ידאג לכלל ההסכמים באופן מקצועי ואחראי. התחומים הנפוצים הם: זיכיון, סודיות, הסכמי רכישה, הסכמים לשיתוף פעולה, הסכמי עבודה שונים.

 

תביעות כנגד הלקוח – משרד עורכי הדין יעניק שירות משפטי מלא להגנה מפני תביעות בתחום החוזים או תביעות כספיות למיניהם. כמו כן משרד עורכי הדין יעניק שירותים לגביית כספים מלקוחות.

השירות ניתן על ידי עורכי דין מנוסים בתחום אשר עברו קורסי הכשרה מתאימים כמו קורס חיתום ויישוב תביעות.

לפגישת ייעוץ ראשונית ומעבר על הסכם זיכיון חינם מלאו פרטים ונחזור בהקדםדילוג לתוכן