עורך דין פתיחת ע...

עורך דין פתיחת עסק או חברה

עסקים וחברות רבים נפתחים בכל יום ויום בארץ ישראל. חלקם מצליחים ומביאים רווחים יפים ונאים לבעליהם וחלקם כושלים. אין ספק כי המפתח המרכזי להצלחה בעסק או החברה החדשים הוא ניהול ותכנון נכון על ידי בעלים העסק או החברה ואנשי מקצוע בהתאם. אין ספק כי הסתייעות בעורך דין לפתיחת עסק או חברה הוא מהלך נדרש ואף מחויב ברמה האחראית והמקצועית להצלחת העסק או החברה.

 

ליווי משרד עורכי דין המתמחה בתחום הקמת עסקים וחברות יעניק ליזם הפרטי סל שלם של הכוונה משפטית בתחומים רבבים איתם יאלץ היזם להתמודד בדרכו להקמת החברה או העסק הנדרשים. ליווי נכון ומקצועי של עורך דין פתיחת עסק או חברה המנוסה בתחום יעניק את השלבים הבאים ללקוח המבקש את שירותיו:

 

הרעיון העסקי – השלב המקדמי ביותר של יזם עסקי הוא שלב הגיית הרעיון וחינת נושאים רבים העומדים על הפרק כבר בשלב מקדמי זה. מסגרת הליווי תיבחן כדאיות הקמת העסק או החברה, האופן שבו יש לגשת להקמת העסק או החברה, אופן הניהול של העסק או החברה לכשיוקמו, היבטים משפטיים כמו סימנים מסחריים, רישומים משפטיים שונים ועוד.

 

הקמת העסק או החברה– בשלב מתקדם יותר זה הליווי יעסוק בהבטים של הקמת העסק או החברה ובתוך כך נבדוק את האופן הטוב ביותר להתאגדות, האם המסגרת תהיה עסק או חברה, מעבר נכון על העלויות הנדרשות בעת ההקמה. כמו כן בשלב זה עורך הדין ייצור מנגנון המגן מתביעות עתידיות ביחס לחוקים השונים בהקשר של עובדים, ספקים וצדדים נוספים. בשלב זה נהוג לסקור את הביטוחים הנדרשים בהתאם לסוג העסק או החברה.

 

חתימת חוזים – בשלב סופי זה כל ההסכמות שתוכננו בקפידה באים לידי סיכום ועולים על הכתב. ישנם חוזים רבים חלקם נדרשים על פי חוק וחלקם נדרשים לשם התנהלות נכונה ואחראית.

לפגישת ייעוץ ראשונית ומעבר על הסכם זיכיון חינם מלאו פרטים ונחזור בהקדםדילוג לתוכן