עורך דין זכיינות...

עורך דין זכיינות

עורך דין זכיינות. יש דבר כזה?

תחום הזכיינות המתפתח, צובר בשנים האחרונות תנופה משמעותית בישראל כולו.  האמת, זה לא מאוד מפתיע. בכל אחד מאיתנו, מסתתר יזם חבוי שרק מחכה להזדמנות לפרוץ קדימה ולממש את היכולות העסקיות שלו, ורבים מאיתנו בוחרים לעשות זאת באמצעות חבירה למותגים מובילים והקמת עסק בזכיינות. דרך פעולה זו, מאפשרת ליזמים, להקים ולנהל עסק משל עצמם, תוך נטילת סיכונים נמוכים משמעותית מאלה שלוקחים על עצמם יזמים המעוניינים לפתוח עסק עצמאי מאפס. אבל כמו כל הקמת עסק, גם הקמת עסק על פי מודל הזכיינות, היא מהלך עסקי מורכב ומומלץ לא לבצע אותו ללא ליווי של עורך דין זכיינות.

מדוע אתם צריכים עורך דין זכיינות?

על פניהם, הסכמי זכיינות עשויים להיראות פשוטים וקלים לעיכול והבנה. אולם הסכמים אלה, המפרטים את תנאי הזכיינות השונים: גובה ההשקעה בסניף, התמלוגים החודשיים לחברה המזכה, אופני ההתחשבנות ועוד, שונים משמעותית מרוב ההסכמים עליהם חתמתם בעבר. החברות המזכות – לרוב מדובר בחברות גדולות או מותגים חזקים, מגיעות אל שולחן המשא ומתן כאשר הן חמושות בסוללת עורכי דין מנוסים שהיו מעורבים בניסוח וחתימה של מאות הסכמי זכיינות ואף יותר. לכן עבר הזכיינים, חתימהעל הסכם זכיינות ללא עורך דין זכיינות שיעניק להם ייצוג הולם ויגן על האינטרסים שלהם עלולה להתגלות כצעד בלתי אחראי, העלול להשפיע לרעה, על עתידם העסקי.

אודי דנהירש. עורך דין זכיינות

אם אתם מעוניינים להקים עסק בזכיינות, אתם צריכים עורך דין זכיינות. אם אתם זקוקים לעורך דין זכיינות, אתם צריכים לפנות עוד היום אל עו"ד אודי דנהירש, המוכר כאחד מעורכי הדין המנוסים והמובילים בתחום. עו"ד דנהירש וצוות משרדו יעמיד לרשותכם את הידע העשיר ואת הניסיון הרב שצברו במהלך השנים, על מנת שהחוזה עליו תחתמו, יהיה מקצועי, הוגן ומשתלם עבור שני הצדדים.

שתף מאמר

השב

דילוג לתוכן