האם חובה לפנות ל...

האם חובה לפנות לעורך דין זכיינות?

זכיינות היא שיטה לתפעול עסק עצמאי שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות בישראל. לא מעט חברות בעלות מותג מוצלח פנו לשיווק המוניטין והיכולות של החברה לפתחם של יזמים צעירים וותיקים כאחד. היכולת לעשות שימוש במותג מצליח אשר פיתח לעצמו שיטות עבודה ומוצרים נמכרים, מקלה מאוד על היזם עם פתיחת העסק. נשמע מבטיח ופשוט, אז זה הוא שלא, תחום הזכיינות הינו סבוך ומלא בסעיפי סעיפים אליהם יש לגבש הסכמה מול החברה המזכה. אם כן נשאלת השאלה האם חובה לפנות לעורך דין זכיינות?

 

לב ליבה של ההתקשרות בין היזם לבין חברת המותג המזכה הינו הסכם זכיינות. ההסכם יכלול את מירב התנאים והסיכומים, אלו המסדירים את ההתנהלות השוטפת היומיומית ואלו הצופים פני עתיד, הסכם שכזה חובה שיעשה על ידי עורך דין זכיינות מקצועי ומנוסה בתחום. לכן השאלה האם חובה לפנות לעורך דין זכיינות הינה שאלה רטורית שכן לא רק שחובה לפנות לעורך דין על מנת למנוע נזקים עתידיים כלכליים חמורים, אלא שמומלץ ואף חובה להתקשר עם עורך דין לו שנים רבות של עריכת הסכמי זכיינות והינו בעל ניסיון עשיר בעולם הזכיינות.

 

עורך דין מקצועי שילווה אותך היזם או אותך החברה המזכה לכל אורך הדרך זו למעשה הוצאה כספית המקנה שקט נפשי וכזו שתחסוך מאות אלפי שקלים אם לא מיליוני שקלים בעתיד היה והקשר נקלע למחלוקות. בעת מחלוקת הסכם זכיינות מקצועי יהווה הגנה מקסימלית וימזער נזקים ככל שניתן. לכן בבואכם להתקשר עם חברה מזכה בחוזה זכיינות דאגו להגיע לפגישות המשא ומתן עם עורך דין זכיינות מקצועי שיעשה עבורכם את מלאכת המחשבה והדאגה לעתיד מוצלח יותר במסגרת חוזה זכיינות מקיף ומגונן ובעיקר משתלם.

לפגישת ייעוץ ראשונית ומעבר על הסכם זיכיון חינם מלאו פרטים ונחזור בהקדםדילוג לתוכן