פתיחת חנות זכיינ...

פתיחת חנות זכיינים

אחת הדרכים להיכנס לעולם העסקים או להתרחב בו היא באמצעות קבלת זכיינות של חברה מובילה בתחומה. השיטה טובה מאוד, במיוחד, לאנשים אשר רוצים להיכנס לעולם העסקי ועדיין לא התנסו בכך. החברה הנותנת את הזיכיון מספקת מעטפת תומכת שמתחילה עם מוניטין ששווה מכירות רבות, ובנוסף, פרסום, ליווי והדרכה, תמיכה לוגיסטית ועוד. החברה מאוד רוצה בהצלחת הסניף החדש, ולכן, תתמוך בו רבות גם בעת קשיים פיננסיים ואחרים. פתיחת חנות זכיינים איננה פשוטה אבל בגלל התמיכה של הרשת היא מעט יותר קלה.

פתיחת כל עסק, כולל חנות, מצריכה הכנות רבות ותכנון מסודר. בעל העסקים חייב להגיע עם מוכנות מקצועית מתאימה. שנרכשת לאורך שנות עבודה כשכיר או במנהל בעסק דומה. יחד עם זאת, הוא יכול לקבל הדרכה מהרשת ואף להשתלם במשך תקופה אצל אחד מהסניפים המוכרים שלה. בנוסף, יש צורך להכין תכנית עסקית מסודרת אשר תתווה את התכניות הפיננסיות והכספיות הראשונות. יש צורך לדעת על העלויות הראשונות הכרוכות ברכישת ציוד, בתשלומי מיסי ארנונה, בפרסום ושיווק ועוד. בין אם יש לכם זיכיון למכירה ובין אם אתם מעוניין בקניית זיכיון חשוב שיהיה לצדכם עורך דין שמבין בתחום.

צריך לזכור, כי בנוסף לעלויות של פתיחת חנות זכיינים יש צורך לשלם סכום כסף ראשוני שאיננו מוחזר לבעל הרשת. בנוסף, קיימים תשלומים שוטפים חודשיים אליו שנקבעים על פי גודל מחזור ועל פי פרמטרים אחרים. יחד עם זאת, עם ניהול נכון ההשקעה הראשונית תוחזר במהירות, יחסית, והמחזורים החודשיים יגרמו לכל זכיין להרוויח לא מעט. זכיין של חברה בעלת מוניטין בתחום האפנה, המזון, התרופות ועוד ייהנה מעדיפות רבה בבחירת המיקום בקניון. חנויות אלו נחשבות לחנויות עוגן שבעלי הקניונים מעוניים בהן רבות. גם בעל נכס ברחוב ראשי ירצה שהמקום שלו יושכר לרשת מותגים. חנות זכיינים טובה תמיד תחזיר את ההשקעה כאשר הבעלים יבקשו למכור אותה בעתיד. מומלץ להיעזר בעורכי דין ורואי חשבון בעת התכנון והביצוע.

שתף מאמר

השב

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן