זכיינות Rebar

זכיינות Rebar

רשת מסעדות Rebar האסייתית נחשבת לאחת המובילות בישראל ובבעלותה מסעדות רבות באזורים רבים.

הרשת מעוניינת להתרחב, ולשם כך, מחפשת זכיינים לניהול סניפים שונים שחלקם חדשים. זכיינות בענף המסעדנות מקובלת מאוד ורבים מצליחים בה עם ניהול נכון. היזם המקבל סניף לניהולו מקבל עימו הזדמנות למכירת מוצריה ושירותיה לקהל לקוחות קבוע המגיע במיוחד לבחור ולאכול מהתפריט האסייתי האהוב שלה. כך הוא זוכה למחזורים עסקיים נאים כבר בתחילת הדרך. הרשת רוצה בהצלחתו ותומכת בו בדרכים שונות. היא מעבירה לו השתלמות באחד מסניפיה לרכישת ידע וניסיון.
רשת זאת ידועה היטב וסניפיה ממוקמים בקניונים נחשבים ובמרכזי קניות ידועים, ומשום כך, יהיו גם לקוחות מזדמנים רבים. כל היתרונות הללו מקנים רשת ביטחון מעולה. הזכיין אמור לשלם סכום ראשוני וחד פעמי תמורת קבלת הזכיינות ובנוסף, שני תשלומים חודשיים. הראשון נקבע, לרוב, באחוזים מהמחזור העסקי והשני הינו קבוע ותמורת פרסום וליווי של הרשת. הוא מתחייב לרכוש את המוצרים וחומרי הגלם מהרשת ולנהל את הסניף על פי מדיניותה. הרשת עצמה מרוויחה מבלי להיות מעורבת בניהול התובעני של המסעדה.
הזכיין אמור להשקיע בהקמתה ו/או ברכישת ציוד וסחורות, וכן, בהקמת תשתית טכנית וניהולית. כל ההוצאות הן עליו. הוא יכין תכנית עסקית ויקים חברה בע"מ או עוסק מורשה וינהל מערכת חשבונות. הוא נחשב לעצמאי מול הרשת. כדאי שיגיע עם ניסיון מוקדם בתחום כולל במטבח המיוחד הזה. נדרשים לו חושים עסקיים ויכולת ניהול. כל אלו יסייעו לו לניהול מטבי שיניב רווחים. ההתקשרות נכנסת לתוקף לאחר חתימה על הסכם מפורט שהחברה מכתיבה. היא מעוניינת לשמור על זכויותיה אבל לזכיין ניתנת אפשרות לבקש שינויים. מומלץ להיעזר בעורך דין חוזה זכיינות בעל מוניטין בתחום לייעוץ, למעורבות בהסכם ולליווי כללי.

שתף מאמר

השב

דילוג לתוכן