כמה מרוויח זכיין...

כמה מרוויח זכיין של ארומה ישראל

כמה מרוויח זכיין של ארומה ישראל?

ארומה נחשבת רשת בתי הקפה/מסעדה מובילה בישראל ומושכת אליה קהל לקוחות רב. היא מתרחבת כל העת עם סניפים חדשים שחלקם מופעל על ידי זכיינים. יזמים רבים מבקשים לעבוד עימה ואלו אשר נמצאים מתאימים מבחינת הקריטריונים, יכולים לקבל סניף חדש או אחר המחליף בעלות. תנאי זכיינות בתי קפה נקבעים בין הרשת והיזם המתחייב לנהל את הסניף על פי מדיניותה. הרשת תומכת בו בשלל אמצעים ודרכים כולל הדרכה כללית והשתלמות באחד מסניפיה. כך הוא מגיע בשל ומוכן לפתיחת סניפו. ההתקשרות איננה נעשית בשיטת מעסיק ומועסק אלא בהתקשרות עסקית לכל דבר כולל הוצאת חשבוניות.

הניסיון והנתונים הנצברים לאורך שנים מוכיחים כי סניף זכיינות המנוהל היטב מרוויח רבות לבעליו ולרשת. נשאלת השאלה כמה מרוויח זכיין של ארומה? התשובה היא מורכבת מעט. הרווחים נקבעים על פי גודל הסניף, מיקומו, תמהיל המוצרים הנמכרים, האוכלוסייה המגיעה אליו ועוד. הסניפים של הרשת ממוקמים בקניונים מובילים. יותר מכך, הנהלות קניונים שומרות להם מקום בולט כדי שישמשו חנויות עוגן עבורם. ניתן למצוא אותם גם ברחובות ראשיים, במרכזי מסחר ידועים ועוד, כך, שהם נהנים גם מלקוחות מזדמנים המגיעים לעניינים אחרים.

ארומה זכיינות מעניק לזכיין לנהל את הסניף בכוחות עצמו. הוא משקיע מכספו בהקמה, ברכישת ציוד ומוצרים, בהעסקת עובדים ומערכת חשבונאית ועוד. לאחר כל ההוצאות הללו ובהתאם להכנסות הוא מקבל את שורת הרווח. זכיין המנהל היטב את הסניף יכול לקדם עסקיו מול הרשת ולקבל סניף נוסף לניהולו. כל סניף המנוהל היטב יאפשר לו להרוויח יותר. מומלץ לכל זכיין לקבל ייעוץ וליווי מעורך דין בעל מוניטין בתחום. הוא יכול לשפר תנאים שונים בהסכם שיוסיפו לו לרווחים הכוללים. כאשר ההתקשרות היא לטווח ארוך אזי הרווחים אך מתעצמים.

שתף מאמר

השב

דילוג לתוכן