מאמרים

כללי

פתיחת עסק קטן

פתיחת עסק קטן עבור רבים מסמלת יציאה לדרך חדשה. על מנת להתחיל את המיזם כהלכה יש להתנהל היטב ובצורה מסודרת. ראשית, על היזם להגיע עם ניסיון בתחום העיסוק ומוכן מבחינה מנטאלית. יש צורך ביכולת ניהול ובחוש עסקי מפותח.

Read More
כללי

פתיחת עסק זכיינות

פתיחת עסק חדש אמורה להיעשות בתכנית מסודרת ועל פי כללים נכונים. כאשר מדובר על עסק אשר בעליו מקבל זכיינות לשיווק שירותים או מוצרים יש צורך לשים לב לכל מיני פרטים נוספים.

Read More
כללי

עסקים שכדאי לפתוח

יזם הרוצה להקים עסק משל עצמו יוכל לפתח אותו ולהתפתח עימו. הוא חייב לחשוב תחילה על התחום הכדאי. ראשית, יש חשיבות לתחום המעניין אותו והמתאים לכישוריו ויכולותיו.

Read More
כללי

ניו דלי זכיינות

רשת ניו דלי מתמחה  במכירת לחם טרי הנאפה בסניף ובהכנת כריכים ייחודיים ממנו. מדובר בסנדוויצ'ים עם בשרים מעושנים וצלויים באופן ייחודי על הגריל והכוללים ירקות טריים ורטבים משובחים.

Read More
כללי

מנהל פיתוח עסקי

מנהל פיתוח עסקי אחראי, בעיקר, על מציאת הזדמנויות עסקיות חדשות ולהיות הגורם המצליח להביא אותן לידי מימוש. כדי להוציא אל הפועל היטב את המשימה החשובה הזאת הוא חייב להיות מעורב בתחומים שונים בעסק.

Read More
כללי

מודל זכיינות

קבלת זכיינות לשיווק מוצר או שירות של חברה ידועה אופיינית לתחומים שונים. בין היתר, מוצאים את השיטה רבות בעסקי בתי קפה, מסעדות כגון בנדיקט זכיינות, מוצרי צריכה, הלבשה והנעלה, סלולאר, רפואה ועוד.

Read More
כללי

מה זה זכיין?

אנשי עסקים רבים אוהבים לקבל זכיינות מטעם חברות מצליחות וגדולות. שיטת ניהול עסקים זאת קורצת להם בגלל היתרונות שהיא מביאה איתה.

Read More
כללי

כמה עולה זכיינות

שיטת הזכיינות נחשבת, עבור רבים, לדרך טובה מאוד לניהול עסקים. מי שלומד להכיר את כללי המשחק בה יכול להצליח ואף להרחיב עסקיו עם הרשת. זכיינות מוכרת בתחומים רבים ובולטת בעיקר בתחום בתי הקפה המסעדנות, רשתות המזון המהיר ועוד.

Read More
כללי

כמה מרוויח זכיין מפעל הפיס?

מפעל הפיס הינו מפעל מצליח, והראיה לכך היא כמות רוכשי הכרטיסים האדירה. הרצון להתעשר בקלות וללא מאמץ מזרים כסף רב אליו. הגוף הנ"ל פועל, בין היתר, במודל הזכיינות.

Read More
כללי

כמה מרוויח זכיין דואר?

דואר ישראל מעניק זכיינות עבור סוכנויות המתופעלות על ידי אנשים אשר מעוניינים בכך ועמדו  בתנאים המחמירים שלו. ניתן למצוא רבים כאלו באזורים עירוניים וכפריים שונים.

Read More